VII Niedziela zwykła

1. W najbliższą sobotę nie będzie próby scholii. Natomiast właśnie w sobotę wszystkie dzieci ze scholii, kolędników misyjnych wraz z opiekunami oraz ministrantów zapraszamy na zabawę karnawałową do świetlicy na godz. 16.30.

Zabawa dla dzieci potrwa do godz. 18.30.

Po krótkiej przerwie, na godz. 19.oo, zapraszamy młodzież gimnazjalną i starszą do wspólnej zabawy!

2. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy niedzielę adoracyjną – tzw. nabożeństwo 40-godzinne przed rozpoczęciem W. Postu. Serdecznie zapraszamy. Porządek adoracji będzie następujący:

- Rodzice i starsi – po Mszy św. o godz. 7.oo -

- młodzież – po Mszy św. o godz. 9.oo

UWAGA - młodzież gimnazjalna – obecność obowiązkowa!!!

- dzieci – po Mszy św. o godz. 11.oo.

Po południu za tydzień zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia na 15.oo, potem będzie Apel Jasnogórski o 15.30, a następnie Msza św. o 16.oo (bez kazania).

3. Gorąco zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszej wspólnoty. Jeżeli ktoś chciałby przeznaczyć 1% swojego podatku na naszą świetlicę bądź w ogóle na Caritas, może zabrać sobie ulotkę u ministrantów ze szczegółowymi informacjami na ten temat.

Ponadto swoje zeznanie podatkowe można bezpłatnie rozliczyć w naszej świetlicy w każdą środę w godz. 17.oo – 19.oo. Zapraszamy.

poniedziałek 20.II.2017 17.00   śp. Wiktor Waśko – Rocznica śmierci
  śp. Henryk Ciężobka – od koleżanki Grażyny Wiktorowskiej z rodziną

21.II.2017 7.00    śp. Maria Pókala – od Marii Natanek
  śp. Marianna Patyk – od Marii Natanek