«Gdy do jakiegoś domu wejdziecie, zostańcie tam, aż stamtąd wyjdziecie.»

Bóg zapłać wszystkim, którzy w różny sposób, czasami z wielkim poświęceniem pomagali naszemu kościołowi, wykonywali rożne prace koło naszej świątyni i wam za liczny i pobożny udział w Liturgii tych Świętych dni.

Za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego.

CiemnicaOłtarzGrób Pański

Straży stojącej przy Grobie, za trwanie przy Chrystusie.

Straż przed Grobem i adoracjaStraż przed Grobem i adoracjaStraż przed Grobem i adoracja

Dzieciom i młodzieży za adorację.

Adoracja KrzyżaAdoracja przy Grobie Pańskim

Służbie liturgicznej i tym którzy tak pięknym śpiewem - ubogacali liturgię tych świętych dni.

Serdecznie dziękuję Caritas parafialnej, wszystkim wolontariuszom zbierającym i tym którzy pomogli, by można było przekazać paczki na święta.

Życzę wszystkim Radości i Łask od Zmartwychwstałego Pana. Oby Pan Jezus pomagał Wam jeszcze mocniej wierzyć, umacniał nadzieję i prowadził drogą miłości do prawdziwego szczęścia.