III Niedziela Wielkanocna - Niedziela Biblijna

1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Biblijną rozpoczynającą tydzień biblijny, to wyjątkowa okazja, aby już dziś znaleźć czas lekturę Pisma św.

Dzisiaj również odbywa się przed kościołem tradycyjna akcja „Pola nadziei” połączona ze zbiórką na potrzeby sądeckiego Hospicjum.

Msza św. dla dzieci – dziś o godz. 11.oo. Na Mszy św. poświęcenie książeczek dla uczniów klasy III i spotkanie z rodzicami, a za tydzień – w przyszłą niedzielę, 22. kwietnia - kolejne spotkanie w Auli o godz. 17.oo.

2. W najbliższą sobotę w Tarnowie o godz. 10.oo uroczyste otwarcie V Synodu Diecezji Tarnowskiej. Osoby z naszego Zespołu Synodalnego, które zgłosiły się na wyjazd proszone są o odebranie zaproszeń w zakrystii.

Wyjazd dekanalny będzie z naszego parkingu w sobotę o godz. 8.20.

3. Próba scholii – sobota, godz. 9.oo w świetlicy.

Spotkanie Koła Misyjnego – sobota, godz. 10.oo – w Auli.

4. Sołtys Wielopola zaprasza na zebranie wiejskie w najbliższy piątek (20. kwietnia) o godz. 19.oo w świetlicy w Wielopolu. Tematem spotkania będą bieżące sprawy, a przede wszystkim ustalenie nazw przysiółków Wielopola na tablicach informacyjnych.

5. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

6. Za tydzień w niedzielę - Światowy dzień modlitw o powołania.

Ofiary na tacę będą w tym dniu przeznaczone na WSD w Tarnowie.

poniedziałek 16.IV.2018 18.00    śp. Michalina Bębenek – greg. 7

17.IV.2018 7.00    śp. Michalina Bębenek – greg. 8

18.IV.2018 18.00
śp. Józefa i Stanisław Szabla