Poniedziałek Wielkanocny

1. Dziś drugi dzień Świat Wielkanocnych.

Msze św. tylko przed południem o godz. 7, 9, 11. Przez cały tydzień Msze św. o godz. 18.oo. W pierwszy piątek dodatkowa Msza św. o godz. 7.oo.

2. Jutro – we wtorek – Nabożeństwo do św. Michała Archanioła: Godzinki o godz. 17.30, w czasie Mszy św., Koronka Uwielbienia Boga, a potem modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów. Jutro również zapraszamy młodzież przygotowującą się do S. Bierzmowania - czyli uczniów klasy VI, VII i II Gimnazjum.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota kwietnia. Codziennie pół godziny przed każdą Msza św. możliwość skorzystania z S. Pokuty. W czwartek Godzina Święta (adoracja o powołania) rozpocznie się o 17.oo, a w piątek Godzina Miłosierdzia i adoracja N.Sakramentu od godz. 15.oo do Mszy św. wieczornej.

4. Za tydzień w Niedzielę - Święto Bożego Miłosierdzia, które rozpocznie Tydzień Miłosierdzia. Przed południem Msze św. tradycyjnie o 7, 9 i 11. Po południu zapraszamy na godz. 16.oo na uroczystą Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Mszę św.

5. Spotkanie Rady Parafialnej i Zespołu Synodalnego odbędzie w środę po Mszy św. wieczornej.

6. Próba scholii – w sobotę o godz. 9.oo.

Spotkanie dzieci z Koła Misyjnego – o godz. 10.oo w Auli.

7. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

Za tydzień – w II niedzielę – kwietnia składka na cele remontowo-inwestycyjne.

wtorek 3.IV.2018 18.00     śp. Józef Głaczyński – od Marzeny i Michała
  śp. Joanna Niemiec – 30 Dzień po śmierci – od syna Mariana z rodziną