III Niedziela Wielkiego Postu

1. Zmiana tajemnic różańcowych i nauka stanowa – dziś, po Mszy o godz. 7.oo.

W każdą niedzielę zapraszamy na Gorzkie Żale - tradycyjnie na godz. 16.00.

Po tym nabożeństwie pasyjnym Msza św. Gorąco zachęcamy do udziału!!!

W każdy piątek W. Postu Droga Krzyżowa o godz. 17.00, a po niej Msza św.

Najbliższą Drogę Krzyżową poprowadzą dzieci przygotowujące się do I Komuni św.

Po Mszy św. spotkanie z rodzicami w kościele.

2. Zapraszamy do udziału w Godzinkach ku czci św. Michała Archanioła, Koronkę Uwielbienia Boga i modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów za przyczyną św. Michała – rozpoczęcie we wtorek o godz. 16.30.

3. Spotkanie lektorów i ministrantów – w piątek po Mszy św. wieczornej.

Próba scholii – w sobotę o godz. 9.oo w świetlicy.

Spotkanie ewangelizacyjne z serii „New Pastoral” – w sobotę o godz. 19.oo w Auli.

4. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

Za tydzień II niedziela marca – składka na cele remontowo-inwestycyjne.

Baranki i paschaliki są do nabycia przy wyjściu głównym. Ofiary – jako jałmużna postna – są przeznaczone na działalność pomocową Caritas.

Również przyszła niedziela - to ostatni dzień zapisów na pielgrzymkę do Guadelupe w Meksyku. Program jest dostępny na stronie internetowej parafii.

Spotkanie organizacyjne przed parafialną pielgrzymką do Ziemi św. w przyszły czwartek o godz. 18.oo.

poniedziałek 5.III.2018 17.00     śp. Helena Rożkowicz – od Ireny i Józefa Waśko z dziećmi
  śp. Irena Solarczyk – od wnuczki Joanny z rodziną

6.III.2018 17.00    śp. Mieczysław Tokarczyk – od pracowników Przychodni Antidotum w Nowym Sączu
  śp. Tomasz Zabrzeski