V Niedziela zwykła

1. Zapraszamy do błogosławieństwa chleba, wody i soli we wspomnienie św. Agaty jutro o godz. 17.oo. Św. Agata chroni nas przed pożarami, innymi nieszczęściami losowymi i jest patronką chorych na raka piersi.

Nabożeństwo do św. Michała Archanioła we wtorek po Mszy św. wyjątkowo o godz. 7.oo rano. Zapraszamy również na nabożeństwa do M.B. Częstochowskiej w każdą środę po Mszy św. wieczornej jak również do pisania próśb i podziękowań.

2. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy niedzielę adoracyjną – tzw. nabożeństwo 40-godzinne przed rozpoczęciem W. Postu. Serdecznie zapraszamy. Porządek adoracji będzie następujący:

- Rodzice i starsi – po Mszy św. o godz. 7.oo

- młodzież – po Mszy św. o godz. 9.oo

UWAGA - młodzież gimnazjalna – obecność obowiązkowa!!!

- dzieci – po Mszy św. o godz. 11.oo.

Po południu za tydzień zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia na 15.oo.

Adoracja potrwa do godz. 16.oo i zakończy się Mszą św.

3. Spotkanie karnawałowe dla kolędników misyjnych, scholii, ministrantów – w sobotę od godz. 16.3o do 18.3o. Dla młodzieży i starszych spotkanie z serii „Dobre Kino” w niedzielę o godz. 17.oo w Auli.

4. Z okazji 55. rocznicy śmierci O. Józefa Andrasza w niedzielę na zakończenie Mszy św. o godz. o 11.oo będzie krótkie wspomnienie Osoby spowiednika św. Faustyny, i zarazem naszego Rodaka, które przedstawi P. Stanisława Bogdańska – autorka książki pt. „O.Andrasz – spowiednik świętych”.

5. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

Za tydzień – II niedziela miesiąca lutego - tradycyjnie składka przeznaczona jest na dofinansowanie ogrzewania naszego kościoła.

poniedziałek 5.II.2018 17.00     śp. Marian Majcher – Greg.29
  śp. Irena Gruszczyńska – od Doroty Gruszczyńskiej z rodziną