IV Niedziela zwykła

1. Zapraszamy jeszcze dziś na Apel Jasnogórski na godz. 16.30 (zaraz po Mszy św.). Prosimy przygotować podziękowania i prośby do M. Bożej.

2. W piątek – 2. Lutego - Święto Ofiarowania PańskiegoXXII Dzień Życia Konsekrowanego to sposobność do refleksji całej wspólnoty Kościoła nad darem życia całkowicie poświęconego Bogu i ludziom. Msze św. o godz. 7.oo i 9.oo oraz wieczorem o godz. 17.oo. Na wszystkich Mszach św. poświęcenie gromnic. Składka w tym dniu przeznaczona jest na zakony klauzurowe w diecezji.

3. W sobotę o godz. 17.oo – wspomnienie św. Błażeja – Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w obrzędzie błogosławieństwa gardła.

4. W tym tygodniu przypada również I. czwartek, I. piątek i I. sobota lutego. Zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty w czwartek (Zabełcze) i w piątek (Wielopole) od godz. 16.oo. Do chorych ks. proboszcz pojedzie w piątek od godz. 14.oo. Prosimy Rodziców o dopilnowanie u dzieci duchowego obowiązku skorzystania ze spowiedzi w czwartek i piątek!!!

Adoracja N.Sakramentu w I piątek rozpocznie się o godz. 15.oo.

5. Spotkanie z dziećmi klasy III (I. Komunia św.) wraz z jednym Rodzicem będzie w piątek o godz. 18.oo w Auli.

6. Próby scholii będą dopiero po feriach.

Spotkanie ewangelizacyjne – z serii „New Pastoral” - w czwartek o godz. 19.oo w Auli. Serdecznie zapraszamy!

Demontaż dekoracji świątecznych w sobotę o godz. 8.oo. Prosimy o pomoc!

7. Decyzją Rady Parafialnej w W.Poście będą zbierane przez Rejonowych ofiary na sprzątanie (w dotychczasowej kwocie 60 zł.) – prawdopodobnie jeszcze w lutym. Zwracamy się z prośbą do każdego, kto posiada ciekawe zdjęcie z historii naszej parafii, np. z budowy kościoła bądź może napisać krótkie wspomnienie ciekawego wydarzenia (nawet 2 zdania), aby przekazać właśnie Rejonowym, którzy nas odwiedzą w domu. Zostanie to wykorzystane do publikacji przy okazji Złotego Jubileuszu Kapłaństwa ks. Prałata.

8. Centrum Kana w Nowym Sączu zaprasza dzieci na półkolonie zimową 2018. Szczegóły w sekretariacie.

9. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

Zmiana tajemnic różańcowych – za tydzień po Mszy św. o godz. 7.oo.

Komunikat Krajowej Izby Kominiarzy – w gablocie. Komunikat Policjiprzeczytać!

poniedziałek 29.I.2018 17.00     śp. Marian Majcher – Greg.22
  śp. Ewa i Antoni Jurczak

30.I.2018 7.00    śp. Marian Majcher – Greg.23
  śp. Adam Bulanda – 2 Rocznica śmierci