XX Niedziela zwykła

1. Wyjazd do Częstochowy na powitanie pielgrzymów w najbliższy piątek o godz. 7.oo z parkingu.

2. W najbliższą sobotę, 26 sierpnia - w naszej parafii przeżywać będziemy Uroczystość Odpustową ku czci M.B. Częstochowskiej. Ze względu na to że jest to sobota, ale także w połączeniu z uroczystościami na Jasnej Górze z racji 300 – lecia Koronacji Cudownego Obrazu Msze św. w tym szczególnym dniu dla parafii będą wg porządku niedzielnego, a więc o 7, 9 i 11.

3. Możliwość duchowego przygotowania się da nam spowiedź św., która zaplanowana jest na piątek na godz. 17.oo.

4. W niedzielę za tydzień zapraszamy również na Apel Jasnogórski na godz. 21.oo.

5. W najbliższą środę rozpoczyna się też Wielki Odpust ku czci M.B. Pocieszenia u O.O. Jezuitów. Nasza parafia jest zaproszona szczególnie na czwartek – o godz. 17.3o będzie różaniec, a potem Msza św. z błogosławieństwem małżeństw.

6. Cały tydzień trwa również Odpust w Sanktuarium Pocieszenia w Pasierbcu. Szczegółowe informacje w gablocie zewnętrznej.

7. Spotkanie ministrantów i lektorów – poniedziałek po Mszy św. wieczornej!!!

8. Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Wielopole zaprasza mieszkańców i sympatyków Wielopola na „Pożegnanie Lata”, które odbędzie się na boisku w Wielopolu w najbliższą sobotę. Rozpoczęcie o godz. 14.oo. W programie wiele atrakcji dla dzieci, a o 19.oo zabawa taneczna dla wszystkich. Szczegóły w gablocie na zewnątrz.

9. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

Za tydzień w niedzielę, na prośbę Biskupa Tarnowskiego,  ofiarami do puszek będzie można wesprzeć poszkodowanych w klęsce żywiołowej mieszkańców północnej Polski.

poniedziałek 21.VIII.2017  18:00     O zdrowie
   +Maria Talik – 8 r. śm.

22.VIII.2017  7:00     +Wiesław Mróz – od rodz. Matuszyków
   +Teresa Baran – od rodz. Pomietłowskich