Poniedziałek Wielkanocny

1. Dziś drugi dzień Świat Wielkanocnych.
Msze św. tylko przed południem o godz. 7, 9, 11.

2. Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia, która rozpocznie Tydzień Miłosierdzia. Po południu na godz. 16.oo zapraszamy na uroczystą  Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Mszę św.

3. Informacje o ważnych wydarzeniach religijnych:
- Msza św. dla osób niewidomych i słabo widzących;
- Msza św. dla Sądeckiego Hospicjum. Przy okazji  informujemy, że za dwa tygodnie odbędzie się przed kościołem tradycyjna akcja „Pola nadziei” połączona ze zbiórką na potrzeby miejscowego Hospicjum.
- W dn. 25 kwietnia rozpoczyna się Seminarium Odnowy Wiary w Bazylice św. Małgorzaty.
Szczegółowe informacje o tych wydarzeniach w gablotach zewnętrznych.

4. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościołaDziękujemy również za ofiary na sprzątanie i indywidualne ofiary na inne cele.
Bardzo gorąco dziękujemy jeszcze raz wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i głębokie przeżycie Świąt Wielkiejnocy.
Bóg zapłać za prowadzenie strony internetowej parafii P. Marcinowi.

5. Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie "Akcji Kilo".
Dary trafiły do najbardziej potrzebujących rodzin.  Serdeczne "Bóg zapłać" ofiarodawcom i wolontariuszom - młodzieży, dzieciom, parafialnej Caritas, Zarządowi Osiedla Zabełcze, ofiarodawcom oraz sponsorom: Prospona, Huzar, Roldrob, Cukierni Ziółkowskich, Piekarni Nika, Firmie Szubryt oraz centrum Groszek, gdzie wolontariusze zbierali dary i tym, którzy te dary  dostarczali i rozwozili.

18.IV.2017 7.00    śp. Teresa Baran – greg. 1
  śp. Marek Pazgan - od córki Anety