XXXI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj Msza św. po południu będzie o godz. 16.oo - a po niej ok. godz. 16.3o - różaniec połączony z Apelem Jasnogórskim. Tradycyjnie po nabożeństwie udamy się z lampionami do Groty Matki Bożej. Prosimy przygotować podziękwania i prośby do M. Bożej. BARDZO GORĄCO ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W MODLITWIE RÓŻAŃCOWEJ. Przy okazji serdecznie dziękujemy za oddaną – całoroczną opiekę na Grotą M. Bożej z Lourdes.

2. W najbliższy wtorek – 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 7.oo, 9.oo i 11.oo.

Nie ma Mszy św. po południu!!!

Natomiast o godz. 14.oo w kościele w Wielogłowach będzie różaniec, nieszpory z kazaniem i procesja na cmentarz.

Zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty przed tą uroczystością Wszystkich świętych jutro od godz. 16.oo.

JUTRO również - prosimy dzieci o przyniesienie plansz różańcowych…

3. We środę wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.oo, 8.oo i 17.oo. Kwadrans przed każdą mszą św. będą czytane wypominki.

4. W tym tygodniu przypada także I. czwartek, I. piątek i I. sobota miesiąca. Zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty wszystkich, którzy tego potrzebują codziennie pół godziny przed Mszą św.

Do chorych ks. proboszcz pojedzie w piątek od godz. 14.oo.

Zmiana tajemnic różańcowych dla dzieci i młodzieży w pierwszy piątek po nabożeństwie.

5. Młodzież z gimnazjum zapraszamy na Mszę św. i spotkania po nabożeństwie do Auli Jana Pawła II (potrwają do godz. 20.oo):

Klasa I i Klasa II – w środę; Klasa III – w czwartek.

Młodzi niech pamiętają, aby wcześniej skorzystać z sakramentu Pokuty i Pojednania.

6. Codziennie w miesiącu listopadzie, a potem przez cały rok w niedzielę przed Mszami św. o 7.oo i 9.oo (jak do tej pory), będziemy się modlić za zmarłych polecając ich w tzw. wypominkach. Można jeszcze polecać bliskich zmarłych na wypominki listopadowe lub roczne na kartkach, które są na stolikach.

7. W parafii powstanie Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Pierwsze spotkanie informacyjne odbędzie się w najbliższą sobotę – 5 listopada br., o godz. 18.oo. Zapraszamy młodzież studiującą, licealną i gimnazjalną.

8. Pielgrzymka do Fatimy – można się zapisać jeszcze do środy. Program pielgrzymki na stoliku pod chórem.

9. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

Zmiana tajemnic różańcowych dla rodziców i starszych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.oo.

poniedziałek 31.X.2016 17.00   śp. Zdzisław Szkaradek - od rodziny Bastów
  śp. Rozalia, Franciszek, Ignacy Gróbarczyk

wtorek - Uroczystość Wszystkich Świętych

1.XI.2016 7.00

śp. Władysław i Honorata

9.00   śp. Wiesław Mróz - od rodziny Jacaków
11.00   śp. Teresa Baran - od Lucyny i Józefa Grzyb z rodzinami
14.00 WIELOGŁOWY Kościół i procesja na cmentarz

środa - Dzień Zaduszny

2.XI.2016 7.00     W intencjach Ojca św.
8.00   W intencji wiernych zmarłych
17.00   Zmarli z rodziny Bocheńskich i Waśków