XXX Niedziela Zwykła - Niedziela Misyjna

1. Msze św. codziennie o godz. 17.oo, zaraz po niej modlitwa różańcowa. Zapraszamy tym bardziej, że jest to już ostatni tydzień października.

W rozpoczynającym się tygodniu misyjnym będziemy się modlić za misje i misjonarzy.

Dzisiaj różaniec będzie odmawiany o godz. 16.oo, a dopiero po nim Msza św. Natomiast w przyszłą niedzielę – ostatnią w miesiącu – Msza św. po południu będzie pierwsza, tzn. o godz. 16.oo - a dopiero po niej ok. godz. 16.3o - różaniec połączony z Apelem Jasnogórskim. Tradycyjnie po nabożeństwie udamy się z lampionami do Groty Matki Bożej. BARDZO GORĄCO ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W MODLITWIE RÓŻAŃCOWEJ. Przy okazji cieszymy się niezmiernie, że nasza GROTA zajęła I miejsce w konkursie „Miasto kwiatów i zieleni” - dziękujemy tym bardziej Pani Bogumile Kałużny za ogromne, osobiste zaangażowanie na rzecz tego wyjątkowego miejsca na mapie N. Sącza.

2. Spotkanie popielgrzymkowe dla uczestników pielgrzymki do Ostrej Bramy – dzisiaj o godz. 17.oo w Auli.

3. Próba scholii w świetlicy – sobota, godz. 9.oo.

Spotkanie Koła Misyjnego w Auli – sobota, godz. 10.oo. Zapraszamy również na to spotkanie wszystkie dzieci, które chcą brać udział w kolędzie misyjnej.

4. W parafii konstytuuje się powoli Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Pierwsze spotkanie informacyjne odbędzie się w sobotę – 5 listopada br., o godz. 18.oo, a więc za dwa tygodnie. Już dziś zapraszamy młodzież studiującą, licealną i gimnazjalną.

5. W dalszym ciągu możemy polecać dusze na wypominki listopadowe lub roczne. Kartki wypominkowe są na stolikach. Uprzejmie prosimy o czytelne pisanie nazwisk i składanie wypełnionych kartek bezpośrednio u księży.

6. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

poniedziałek 24.X.2016 17.00   śp. Edward, Maria Skrzypiec
  śp. Zdzisław Kałwa - od Irka Bałuszyńskiego z rodziną