Niech Ojciec Pana naszego, Jezusa Chrystusa, przeniknie nasze serca swoim światłem, abyśmy wiedzieli, czym jest nadzieja naszego powołania

Chciałabym, abyście każdego dnia odmawiali Różaniec

Ekipa „Zakręceni” chce aby niepełnosprawne dzieciaki doświadczyły „zakręconego dobra”. Czemu zakręconego? Bo sposobem na osiągnięcie celu są plastikowe nakrętki, które można wymienić na pieniądze, te zaś na lekarstwa, zabiegi i turnusy rehabilitacyjne.
- Gdyby każdy sądeczanin codziennie oddawał jedną zakrętkę, każdego miesiąca uzbieralibyśmy ich 6,5 ton. Już za 214 kg zakrętek, moglibyśmy kupić na przykład leki dla dziecka z autyzmem. Zamierzamy zorganizować zbiórki nakrętek również podczas festynów i zawodów sportowych – tłumaczy Dominik Janur, lider zespołu.

Zakręcone dobro - Głosuj poprzez kliknięcie "Wezmę Udział"