«znaleźliśmy Mesjasza»

Kolędnicy Misyjni

Dziękujemy za zaangażowanie w kolędę misyjną: Dzieciom, Animatorom Misyjnym, Opiekunom i wszystkim, którzy ofiarowali na misję swój kolędowy dar.

Zakończyło się szkolenie dla Animatorów ŚDM 2016. Prowadzący - ratownik medyczny p. Krzysztof Wenecki z EMERGENCY pierwszapomocnowysacz.pl - w profesjonalny sposób przedstawił zagadnienia związane z pierwszą pomocą. Ćwiczenia praktyczne pod okiem osoby posiadającej szeroką wiedzę i wysokie kwalifikacje umożliwiły nabycie naszej młodzieży cennych umiejętności pomocnych w ratowaniu życia.

Pierwsza pomoc

Na koniec każdy uczestnik otrzymał zaświadczenie o ukończeniu szkolenia w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Dziękujemy ARTER Grill & Pizza za pyszną pizzę!. Gratulujemy młodzieży!.