«Ja jestem dobrym pasterzem. Dobry pasterz daje życie swoje za owce.»

Ukrzyżowany Jezus z Nazaretu zmartwychwstał

"Bóg zapłać" wszystkim przygotowującym stacje drogi krzyżowej. Ciągle widzę odnawiany ten krzyż, który towarzyszył budowie naszego kościoła. Wychodzimy do tego krzyża, który był najpierw - zanim powstał kościół. Dziękuje wszystkim, którzy towarzyszyli w tej modlitewnej zadumie i przeprowadzili poszczególne rozważania. Dziękuje policji za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem oraz wszystkim, którzy pomagali abyśmy mogli przeżywać to spotkanie - pomimo nienajlepszej pogody. Życzę wszystkim dobrej drogi, aby ubogaceni tymi rozważaniami, naszą ofiarą drogi krzyżowej Pan Bóg nam błogosławił!

ks. Prałat Stanisław Świderski

Droga Krzyżowa