«Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!»

Pastuszkowie Bracia Mili...

Dziękujemy za zaangażowanie w kolędę misyjną: Dzieciom, Animatorom Misyjnym, Opiekunom i wszystkim, którzy ofiarowali na misję swój kolędowy dar.

Już w najbliższą niedzielę - 12 października - o godz. 17:00 w kinie Sokół wyświetlany będzie film "Ziemia Maryi".

Zapraszamy młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną do wspólnego wyjścia do kina. Całość - przejazd w obie strony oraz wejście do kina - bezpłatnie.

Dokładne informacje dotyczące wspólnego wyjścia, przejazdu oraz powrotu zostaną przekazane młodzieży na spotkaniu po Mszy Świętej 12 października o godz. 900 - TYLKO WTEDY BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ ZAPISANIA SIĘ NA FILM (ilość miejsc ograniczona).